Veteraanien ränking 2021-2022 tulokset:

Ranking I tulokset 8.10.2021.

Ranking Tilanne

 

 

 

Veteraanien ränking 2020-2021 tulokset:

Ranking I tulokset 26.10.2020.

Ranking II tulokset 15.11.2020.

Ranking III tulokset 29.11.2020.

Ranking IV tulokset 20.12.2020.

Ranking V tulokset 18.1.2021.

Ranking VI tulokset 24.1.2021.

Ranking VII tulokset 14.2.2021.

Ranking VIII tulokset 21.2.2021.

Ranking IX tulokset 14.3.2021.

Ranking X tulokset 4.4.2021.

Ranking Tilanne

Finalistit 28.4. klo 10.00, 6 sarjaa am. pelitavalla

 

Veteraanien ränkin 2019-2020:

Ranking tilanne ennen finaalia

Ranking I tulokset 28.8.
Ranking II tulokset 25.9.
Ranking III tulokset 23.10.
Ranking IV tulokset 13.11.
Ranking V + kinkku tulokset 18.12.
Ranking VI tulokset 8.1.
Ranking VII tulokset 19.2.
Ranking VIII tulokset 11.3.